Jump to content
Forum - FORUM.BRAVETS.PL
Milek50

Witam :D

Recommended Posts

Czetać nazywam sie Szymon i na wasz serwer weszłem całkiem przypadkowo Please login or register to see this image. /uploads/emoticons/default_biggrin.png" /> gram juz od 1 miesiąca z przerwami teraz dopiero bede grał regularnie Please login or register to see this image. /uploads/emoticons/default_biggrin.png" /> . Fajny serwer , gram najczesciej na PVP i survival Please login or register to see this image. /uploads/emoticons/default_biggrin.png" /> . Mytale ze bedzie mi sie z wami fajnie grało Please login or register to see this image. /uploads/emoticons/default_biggrin.png" /> . interesuje sie minecraftem i piłką nożną xd 

Witam miło mi cię poznać i życzę ci miłej rozgrywki na naszych serwerach Please login or register to see this image. /uploads/emoticons/default_smile.png" />

1. Ten post był napisany 06 wrzetania.

2. Post jest bez sensu...

1. Prędzej temat

2. W tym forum posty się nie nabijają, można pisać ile się chce i co się chce.

Serio? Mytalałem,że nie można takich rzeczy pisać. Według mnie to tylko nabijanie postów. Please login or register to see this image. /uploads/emoticons/default_smile.png" /> Ale jak piszesz,że można wszystko robić to ok...

Edited by tajemniczySteve

Serio? Mytalałem,że nie można takich rzeczy pisać. Według mnie to tylko nabijanie postów. Please login or register to see this image. /uploads/emoticons/default_smile.png"> Ale jak piszesz,że można wszystko robić to ok...

w tym forum (Przedstaw się i Pogaduszki) posty się NIE ZLICZAJĄ. Możesz napisać tu 100 postów, a i tak ich nie będziesz miał zaliczonych ;)

Witamy,witamy! Please login or register to see this image. /uploads/emoticons/default_smile.png" />

8058714420709711237309.png

Pomogłam? Zostaw "Lubię to".

Chcesz pomocy? Napisz na GG.