Jump to content
Forum - FORUM.BRAVETS.PL
Sign in to follow this  
Lordek:*

REKRUTACJA Podanie O Admina

Recommended Posts

• Imię:Bartek

• Nick na TS3: Lordek

• Unikalny identyfikator:Chyba Nie MamHAHA?!!?...

• Jak długo jesteś użytkownikiem naszego teamspeaka? Dołączyłem po raz pierwszy jakoś przed wakacjami może marzec może kwiecień maj czerwiec jakoś tak napewno przed wakacjami?!!?...

• Byłeś już wcześniej moderatorem teamspeak 3? Tak byłem już wcześniej moderatorem lub adminem jak to woli na serwerach TEAMSPEAK3?!!?....

• Informacje personalne: No To Tak Mam Na Imię Bartek Mam 16 Lat I Myślę Że Mam Dystans Szybko Nawiązuję Nowe Przyjażnie Przez Internet Jak I W Realnym Życiu Jestem Raczej Nie Konfliktowy I Myślę Że Sami To Zobaczycie I Się O Tym Przekonacie Jak Pobędziecie Troszkę Czasu Ze Mną:D?!!?....

• Dlaczego chcesz zostać moderatorem akurat naszego teamspeaka? Ponieważ Chce Poprostu Pilnować Porządku Na Serwerze Waszym Naszym Jak Kto Woli Wiem Że To Może Wyglądać Napisane Jak Pod Podanie Ale No Poprostu Chce Pilnować Porządku Na SERWERZE TEAMSPEAK3 I Żebym Ale Co Był W Pogotowiu Jak By Coś Się Działo To Odemnie Chyba Wszystko Czekam Na Jak Najszybsze Rozpatrzenie I Pozdrawiam Was Z Fartem Byczki I Byczusie Siemanko:D!???!....

Sign in to follow this  

• Create New...