Jump to content
Forum - FORUM.BRAVETS.PL
kusiak

REKRUTACJA [Odrzucone] Podanie kusiak

Recommended Posts

• Imię: Wiktor  

• Nick na TS3: kusiak

• Unikalny identyfikator: Dy6oQIhG4j31pf+uTNTNPM9ZIj0=

• Jak długo jesteś użytkownikiem naszego teamspeaka?: od 20 sierpnia 2019 roku

• Byłeś już wcześniej moderatorem teamspeak 3?:Tak byłem Administratorem na 3 serwerach TeamSpeak a jeśli chodzi o bravets.pl to niestety nie

• Informacje personalne: Mam na imię Wiktor i mam 18 lat. Chodzę do 3 klasy technikum profil logistyk.Moim hobby jest piłka nożna i siatkówka,Lubię słuchać muzyki pop i rap.Lubię spotykać się ze znajomymi.Jestem zabawną i komunikatywną osobą.Myślę, że potrafiłbym zachować się w każdej sytuacji.

• Dlaczego chcesz zostać moderatorem akurat naszego teamspeaka?: Ponieważ mam wielką wiedzę na temat TS3.Chciałbym pomóc,zaangażować się w sprawy tego Ts'a.Będę pomagał i troszczył się o użytkowników serwera. Dodatkowo uważam, że jestem bezstronną osobą, bez jakichś ugadań i znajomości więc mogę stanowić realnie obiektywne osądy, oraz bardzo trudno wyprowadzić mnie z równowagi. Uważam, że to dobre cechy na Administratora. Bez problemu da się ze mną porozmawiać i jestem chętny do pomocy innym. Jestem również osobą cierpliwą,co jest ważną cechą każdego administratora.

Edited by kusiak

Moim zdaniem podanie jest spoko tzn jest krótkie, ale zwięzłe. Zawarłeś tam potrzebne informacje więc moim zdaniem podanie jest w miarę spoko. To tyle ode mnie. Zobaczymy jak matson zareaguje na twoje podanie ;) 

Brak minimalnej wymaganej aktywności.

Twoje podanie zostaje rozpatrzone negatywnie Spróbuj ponownie wkrótce...
Ten temat został zamknięty i przeniesiony do podań odrzuconych.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...