Skocz do zawartości
Forum - FORUM.BRAVETS.PL

[Odrzucone] Rekrutacja


ja kubczyk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

• Imię: Max
• Wiek: 17
• Nick na TS3: ja kubczyk
• Unikalny identyfikator: [URL=client://370/0UW7scNSz0DH/pDS0GaivRyUnqE=~ja%20kubczyk]ja kubczyk[/URL]
• Jak długo jesteś użytkownikiem naszego teamspeaka?: Jestem z wami od około 600dni
• Byłeś już wcześniej moderatorem teamspeak 3?: Pełniłem funkcje administratora na serwerach takich jak: mytalk.pl [Osiągnięta ranga: HSA, odszedłem z tego serwera teamspeak z powodu małej aktywności spowodowanej pracą],oraz byłem vCeo na ezspeak.pl [Serwer upadł dlatego już tam nie moderuje].
• Informacje personalne: Maksymilian Jakubczyk, fb podam jeżeli przejde do nastepnego etapu rekrutacji, posiadam szeroką wiedzę na temat komunikatora teamspeak i myślę ze przydalby wam sie ktos kto potrafi zaradzic w kazdej sytuacji
• Dlaczego chcesz zostać moderatorem akurat naszego teamspeaka?: Chce odciazyc rangi wyzsze, aby nie musialy one przychodzic na centrum pomocy w błachych sprawach, oraz myślę że przydałby wam sie ktoś zaradny, ktoś kto ma mutacje i wie jak poradzić sobię z danym problemem.

Pozdrawiam i czekam na szybką odpowiedź ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

Na szybko co udało mi się zauważyć;

Jesteś z nami od lutego 2018 ale zaledwie 50 połączeń i tyle samo godzin. To nie jest za dużo, szczególnie, że wiele miesięcznych użytkowników ma lepsze statystyki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...