Jump to content
Forum - FORUM.BRAVETS.PL
Sign in to follow this  
rEKINEk

kolejna skarga na uzytkownika fαנтє�qq_#иσ�вє�т

Recommended Posts

Witam, tym razem w jezyku polskim. Chcialbym zlozyc kolejna skarge na uzytkownika fajtereq, poniewaz ma on nieetyczne zdjecia na naszym teamspeaku. Mam nadzieje ze sprawa zostanie rozpatrzona Please login or register to see this image. /uploads/emoticons/default_biggrin.png" />

Pozdrowienia,

Filip.

ss'y

Please login or register to see this link.

Please login or register to see this link.

Edited by rEKINEk

Zgadzam sie z tym rowniez prosze i rozpatrzenie tego posta Please login or register to see this image. /uploads/emoticons/default_biggrin.png" />

SS nr.1 został ustawiony tylko dlatego by pokazać ci co to znaczy avatar nieprawidłowy a ss nr.2 używam go na co dzień na różnych ts i jeszcze żadne admin się mnie nie przyczepił o mój avatar więc mam stosowny avatar ponieważ nie jest on naga więc według mnie skarga niesłuszna.

@_FajterQQ_ no ja nie wiem czy ten 1szy to tylko na chwile Please login or register to see this image. /uploads/emoticons/default_wink.png" /> Jesli chodzi o twoj awatar ktory rzekomo uzywasz na co dzien na roznych ts, jest wedlug mnie i nie tylko (np. przemo) niestosowny, a takze naganny. Obnazony posladek kobiety nie jest rzecza na ktora powinien patrzyc chociazby Adik lub jakikolwiek mlodszy uzytkownik. Jesli u ciebie w domu mama badz siostra, a jeszcze gorzej jak babcia  chodza nago i dla Ciebie to codziennosc to uwazam ze powinienes i tak zachowac to dla siebie :)

Zycze milego i spokojnego wieczoru,

Filip

P.S Awatar na forum to samo...

Oo teraz piszesz "Adik lub jakikolwiek młodszy uzytkownik" a na ts mówiłeta cos innego Please login or register to see this image. /uploads/emoticons/default_smile.png" /> a dokładniej "Twój avatar jest niestosowny i nie powinien tego widzieć adik jak i matson " czyżbyta się bał matsona że nie piszesz że go też porównywałeta do dziecka ?

@_FajterQQ_ tym razem wyraze sie bardzo lapidarnie. Nie, nie boje sie nikogo przez kabelek. Moze ty jestes takim jakby to ujac nie urazajac twojej godnosci... strachliwym osobnikiem i sie boisz takich rzeczy Please login or register to see this image. /uploads/emoticons/default_wink.png" /> Uwazam ze twoj komentarz byl jak najbardziej zbedny. 

Pozdrawiam Please login or register to see this image. /uploads/emoticons/default_wink.png" />

Filip

Mutacji nie mam, no niestety.

Nie ode mnie nie to zależy Please login or register to see this image. /uploads/emoticons/default_biggrin.png">

Poniżej krytyki wasze zachowanie.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...