Skocz do zawartości
Forum - FORUM.BRAVETS.PL

kolejna skarga na uzytkownika fαנтє�qq_#иσ�вє�т


rEKINEk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, tym razem w jezyku polskim. Chcialbym zlozyc kolejna skarge na uzytkownika fajtereq, poniewaz ma on nieetyczne zdjecia na naszym teamspeaku. Mam nadzieje ze sprawa zostanie rozpatrzona :D

Pozdrowienia,

Filip.

 

 

 

ss'y

//screenshooter.net/102762811/kneexpg

//screenshooter.net/102762811/ihffhfn

Edytowane przez rEKINEk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SS nr.1 został ustawiony tylko dlatego by pokazać ci co to znaczy avatar nieprawidłowy a ss nr.2 używam go na co dzień na różnych ts i jeszcze żadne admin się mnie nie przyczepił o mój avatar więc mam stosowny avatar ponieważ nie jest on naga więc według mnie skarga niesłuszna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@_FajterQQ_ no ja nie wiem czy ten 1szy to tylko na chwile ;) Jesli chodzi o twoj awatar ktory rzekomo uzywasz na co dzien na roznych ts, jest wedlug mnie i nie tylko (np. przemo) niestosowny, a takze naganny. Obnazony posladek kobiety nie jest rzecza na ktora powinien patrzyc chociazby Adik lub jakikolwiek mlodszy uzytkownik. Jesli u ciebie w domu mama badz siostra, a jeszcze gorzej jak babcia  chodza nago i dla Ciebie to codziennosc to uwazam ze powinienes i tak zachowac to dla siebie :)

Zycze milego i spokojnego wieczoru,

Filip

 

 

 

 

P.S Awatar na forum to samo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oo teraz piszesz "Adik lub jakikolwiek młodszy uzytkownik" a na ts mówiłeś cos innego :) a dokładniej "Twój avatar jest niestosowny i nie powinien tego widzieć adik jak i matson " czyżbyta się bał matsona że nie piszesz że go też porównywałeś do dziecka ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@_FajterQQ_ tym razem wyraze sie bardzo lapidarnie. Nie, nie boje sie nikogo przez kabelek. Moze ty jestes takim jakby to ujac nie urazajac twojej godnosci... strachliwym osobnikiem i sie boisz takich rzeczy ;) Uwazam ze twoj komentarz byl jak najbardziej zbedny. 

Pozdrawiam ;)

Filip

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...