Jump to content
Forum - FORUM.BRAVETS.PL

TajemniczySteve

User
 • Posts

  65
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

About TajemniczySteve

 • Birthday 02/11/2004

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokacja
  Pomorze
 • Hobby
  Granie i miksowanie utworów
 • Gram na
  PvP
  Survival
  SkyBlock
  Creative
 • Nick w Minecraft
  TajemniczySteve

Contact Methods

TajemniczySteve's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

1

Reputation

 1. Oto gracz, który mnie przezywał.
 2. Na trybie PVP, w sklepie jest bardzo mało przedmiotów. Mianowicie jest tam tylko: Dębowe drewno, skrzynia, skrzynia kresu. Chciałbym, aby administracja dodała takie przedziały: Przedmioty do działki, Przedmioty na PVP. W przedziale PVP, można by było dodać następujące rzeczy: Złote jabłko (Kox) Złote jabłko (Refil) Diamentową zbroję, miecz. I wszystko co pasuje do "PVP". W przedziale Przedmioty na działki można dodać wszystkie materiały budowlane, oraz dekoracyjne. Cenę to już ustali administracja. Proszę o rozpatrzenie propozycji.
 3. Nie wytrzymam z tymi sojami na PVP :/

 4. Zawsze administracja może go sprawdzić.
 5. Nie zawsze to jest prawda, bo czasami kłamią, żeby straszyć graczy.
 6. Czy znacie taką grę jak CatMario 4? Ja ją mam. Teraz ją krótko opiszę: W tej grze steruje się takim jakbym kotem. I celem tej gry jest przejście różnych trudnych misji. Są tam różne trolle. Wrażenia: Dopiero co ściągnąłem tę grę, a muszę przyznać, że jest bardzo trudna. Może któryta z Was ma taką grę. Podzielcie się wrażeniami jaka to jest gra według Was.
 7. Znalazłem ten "eskport", teraz film jest w dobrym formacie. Dzięki!
 8. Tu macie SS'y jak graze się przezywają. Nie mogłem tego znietać, dlatego wstawiam te SS'y (miałem dwa, ale z nie wiadomych przyczyn nie mogę jednego wstawić).
 9. Dobra, jak znajdę czas zainstaluję sobie jedną z twoich nagrywarek.
 10. Witam. Chciałbym, aby ktoś podał mi nazwę dobrej nagrywarki. Dlaczego piszę ten wątek? Opowiem wam teraz w czym moje nagrywarki są złe. 1. HyperCam2 - dobrze nagrywa, ale nie ma funkcji edytowania twoich filmów oraz jak oglądasz swoje wideo to jest ono jakby przyspieszone. 2. HyperCam3 - sprawuje się dobrze, ale nie ma funkcji edytowania filmów. 3. CamtasiaStudio 8 - dobrze nagrywa, ma funkcję edytowania wideo, ale filmy są zapisane w złym formacie i nie mogę przesyłać ich na YouTube. Dajcie nazwę jakiejta dobrej nagrywarki.
 11. I tak bym nie poszedł na ten serwer, gdyż do tego serwera jestem przyzwyczajony i inne serwery wydają mi się mdłe.
 12. Widziałem na serwerze gracza, który reklamował serwer.
 13. Witajcie drodzy gracze! Powracam do gry! Ten wątek o pożegnaniach jest już nieważny. Będę teraz nagrywał filmiki z tego serwera
 14. Znowu gram na waszych serwerach ;)

×
×
 • Create New...