Jump to content
Forum - FORUM.BRAVETS.PL

Bastian

New user
  • Content Count

1
  • Last visited

About Bastian

• Rank
    Uzytkownik I
  • Birthday 02/18/1997

Profile Information

Contact Methods

• Steam
    https://steamcommunity.com/id/vipermaniak/
  1. • Imię: Bastian • Wiek:23 wiosny • Nick na TS3: Bastian; • Unikalny identyfikator: rLqIhSpk/JI54i/XtkAvQ46OaQE= (ID: 38178) • Jak długo jesteś użytkownikiem naszego teamspeaka? Jestem z wami od 684 dni i często przebywam na waszym tsie z kolegami. • Byłeś już wcześniej moderatorem teamspeak 3? Tak, miałem swój serwer dla przyjaciół, i takie podstawy jak robienie kanałów nadawanie rang usuwanie rang i spacer, ale chętnie nauczę się jakiś nowych rzeczy związanych z teamspeaka • Informacje personalne: Mam na imię Bastian i mieszkam w Austrii, Polsce mieszkałem kolo Zakopanego , mam praktyki w magazynie i uczę sie w tym kierunku ,nie mam dziewczyny, lubie motoryzacje i ,grac w gry, przeglądać YouTube, twitch.tv • Dlaczego chcesz zostać moderatorem akurat naszego teamspeaka? Często przebywam na waszym ts3 i chciałbym pomoc Administracji severa np, jakoś zareklamować Server, znam już podstawy. Jestem spokojną i opanowaną osobą i nigdy nie szukam spiny, a jako iż w domu sie nudze wieczorami zawsze mógłbym służę pomocą.
  • Create New...