Jump to content
Forum - FORUM.BRAVETS.PL

SwisT3k

Nowy Użytkownik
  • Content Count

2
  • Last visited

About SwisT3k

• Rank
    Uzytkownik I

Contact Methods

• Steam
    SwisT3k

Profile Information

• Lokacja
    Nie zlokalizowano
  • Gram na
    PvP
  • Nick w Minecraft
    SwisT3k_

Recent Profile Visitors

12 profile views
  1. Witam to moje drugie podanie wcześniejsze zostało odrzucone ponieważ byłem zaledwie 1 dzień na teamspeaku • Imię: Maciej• Wiek: 15• Nick na TS3: SwisT3k• Unikalny identyfikator: SwisT3k ZB/i9nCA1vf9y7eFUReLg5KRmK0=• Jak długo jesteś użytkownikiem naszego teamspeaka: Od niedawna lecz spędzam na serwerze dużo czasu rozmawiając ze znajomymi• Byłeś już wcześniej moderatorem teamspeak 3?: tak byłem• Informacje personalne: Mam na imię Maciej, posiadam 15 lat i pochodzę z niewielkiej wsi w województwie pomorskim• Dlaczego chcesz zostać moderatorem akurat naszego teamspeaka?: Ponieważ serwer się fajnie prezentuje i dużo na nim przesiaduje
  2. • Imię: Maciej • Wiek: 15 • Nick na TS3: SwisT3k • Unikalny identyfikator: SwisT3k ZB/i9nCA1vf9y7eFUReLg5KRmK0= • Jak długo jesteś użytkownikiem naszego teamspeaka: Od niedawna lecz spędzam na serwerze dużo czasu rozmawiając ze znajomymi • Byłeś już wcześniej moderatorem teamspeak 3?: tak byłem • Informacje personalne: Mam na imię Maciej, posiadam 15 lat i pochodzę z niewielkiej wsi w województwie pomorskim • Dlaczego chcesz zostać moderatorem akurat naszego teamspeaka?: Ponieważ serwer się fajnie prezentuje i dużo na nim przesiaduje
  • Create New...