Jump to content
Forum - FORUM.BRAVETS.PL

Fantop11

Banned
 • Posts

  94
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

Fantop11 last won the day on January 1 2016

Fantop11 had the most liked content!

1 Follower

About Fantop11

 • Birthday 03/15/2000

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Hobby
  Pisanie pluginów oraz skryptów.
  Pisanie pluginów - AMXX
  Pisanie skryptów - NotePad++
 • Gram na
  PvP
  Survival
  SkyBlock
  Creative
 • Nick w Minecraft
  Blueas

Contact Methods

 • Skype
  kacper9687

Recent Profile Visitors

1,009 profile views

Fantop11's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

7

Reputation

 1. Automatycznie wygenerowana wiadomość.Ten temat został zamknięty.
 2. takie sprawy piszemy w dziale McBeCrazy.pl Ale co do tego to postaram się Gracza sprawdzić jak będzie na serwerze. -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Gracz został zbanowany.
 3. Plugin Essentials to zaj*****y plugin, który musi być raczej na każdym serwerze ! Podstawowe komendy : /ban [nick] (Banowanie Gracza) /banip [nick] [ip] (Banowanie ip danego użytkownika) /tempban [nick] [czas] (Banowanie gracza na dany czas) /unban [nick] (Odbanowywanie gracza) /kick [ nick] [powód] (Wyrzucenie gracza z serwera) /kickall (Wyrzucenie całego serwera) /mute [nick] [czas] (Wyciszenie gracza na dany czas) /invsee [nick] (Sprawdzenie ekwipunku gracza) /bc [tretać] (Pisanie ogłoszenia) /setwarp [nazwa] (Ustawienie warpu) /warp [nazwa] (Teleportacja na dany warp) /delwarp [nazwa] (Usuwanie warpu) /sethome (Ustawienie domu) /home (Teleportacja do domu) /eco (Uniwersalna komenda ekonomiczna, pozwalająca na : - Dodanie graczowi pieniędzy. - Odebranie graczowi pieniędzy. - Zresetowanie stanu konta. /nick [nick] (Zmiana nicku) /feed [nick] (Regeneracja głodu danemu graczowi) /heal [nick] (Regeneracja pasku zdrowia danemu graczowi) /help (Pokazuję listę komend) /vanish (Niewidzialnotać + brak dostępności na liście zalogowanych) /tp [nick] (Teleportacja do danego gracza bez jego akceptacji) /tpa [nick] (Teleportacja do danego gracza z jego akeptacją) /tpall (Teleportacja całego serwera) /tphere [nick] (Teleportacja gracza do siebie) /weather (Ustawianie pogody) Plugin możecie pobrać tutaj : //dev.bukkit.org/bukkit-plugins/essentials/ Poradnik nie kopiowany. jeśli się podoba zostaw punkt reputacji ! -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- #EDIT - dodałem link do pobrania.
 4. Witam, chciałbym zaprezentować mój pomysł na nowy system rekrutacji. Polegał by on na tym, że użytkownik po napisaniu podania i zaproszenia go na TS będzie musiał tak : - Opowiedzieć coś o sobie. - Dotawiadczenie, co robił wcześniej. - Na jakich serwerach pełnił range. - I coś tam jeszcze Potem administracja wyższa naradza się na dalsze postępowania, to znaczy tak że użytkownik ma zachęcić swoją osobą. Gdy już odpowie na wszystko, administracja ma 24 godziny na podjęcie decyzji na dalszą rekrutację. Po 24 godzinach, użytkownik ma wejść na TS i administracja mówi czy zdał etap 1 lub nie. Gdy zda, zostaje pytany z różnych pluginów, komend wybranych przez administratora rekrutującego. Potem administracja ma 2 godz. Ja podjęcie decyzji. Gdy użytkownik zda rekrutację pomytalnie, otrzymuje Pomocnika/Helpera na okres próbny (1 tydzień). Po tygodniu, gdy okres próbny przeszedł dobrze, gracz zostaje przyjęty na stałe do administracji. Za wszystkie błędy przepraszam, ponieważ pisałem z telefonu.
 5. Dobra, więc moja ocena co do twojego podania jest taka : - Nie wierzę że masz 17 lat. - Minecraft nie ma 8 lat. - Mało pluginów. Neutral/nie.
 6. Automatycznie wygenerowana wiadomość.Ten temat został zamknięty.
×
×
 • Create New...