Jump to content
Forum - FORUM.BRAVETS.PL

ja kubczyk

Nowy Użytkownik
  • Content Count

1
  • Last visited

About ja kubczyk

• Rank
    Uzytkownik I

Profile Information

• Lokacja
    Krosno
  • Hobby
    piłka nożna, bramkarstwo
  • Gram na
    PvP
  • Nick w Minecraft
    _ceo
  1. • Imię: Max • Wiek: 17 • Nick na TS3: ja kubczyk • Unikalny identyfikator: [URL=client://370/0UW7scNSz0DH/pDS0GaivRyUnqE=~ja%20kubczyk]ja kubczyk[/URL] • Jak długo jesteś użytkownikiem naszego teamspeaka?: Jestem z wami od około 600dni • Byłeś już wcześniej moderatorem teamspeak 3?: Pełniłem funkcje administratora na serwerach takich jak: mytalk.pl [Osiągnięta ranga: HSA, odszedłem z tego serwera teamspeak z powodu małej aktywności spowodowanej pracą],oraz byłem vCeo na ezspeak.pl [Serwer upadł dlatego już tam nie moderuje]. • Informacje personalne: Maksymilian Jakubczyk, fb podam jeżeli przejde do nastepnego etapu rekrutacji, posiadam szeroką wiedzę na temat komunikatora teamspeak i myślę ze przydalby wam sie ktos kto potrafi zaradzic w kazdej sytuacji • Dlaczego chcesz zostać moderatorem akurat naszego teamspeaka?: Chce odciazyc rangi wyzsze, aby nie musialy one przychodzic na centrum pomocy w błachych sprawach, oraz myślę że przydałby wam sie ktoś zaradny, ktoś kto ma mutacje i wie jak poradzić sobię z danym problemem. Pozdrawiam i czekam na szybką odpowiedź
  • Create New...