Jump to content
Forum - FORUM.BRAVETS.PL

KicpeR

User
  • Content Count

7
  • Last visited

About KicpeR

• Rank
    Uzytkownik I

Contact Methods

• Steam
    xbatonikpl

Profile Information

• Lokacja
    Polska
  • Hobby
    APoCoCiTo?
  • Gram na
    PvP
  • Nick w Minecraft
    KicpeR
  1. Czy posiadasz VIP: Płace składki . Twój nick: KicpeR Twoje imię: Igor Twój wiek: 15 Jak długo grasz w Minecrafta? : 6 lat Jak długo grasz na naszym serwerze? : 2 i pół tygodnia. [moge nadrobić] Ile czasu możesz potawięcić na potrzeby serwera : 3-5 godzin Jak lub co chciałbyta usprawnić na serwerze? : zaprosić kolegów, zlikwidować cheaterów i wiele innych Dlaczego uważasz, że to ty powinieneta zostać wybrany? : jestem ogarnięty, nie spamie na chacie za dużo, nie kickuje za byle co, nie banuje za byle co itd. Jakich pluginów znasz komendy [wypisz pluginy] : WorldGuard , WorldEdit, AZRank , PermisionsEX, Essentials/Chat/Spawn , FunnyGuilds, AdminChats, ShopAdmins,RealWeather, AuraInfo, NoCheatPlus, dragoTeleport, ColoredSigns, HeadSpawner, PressurePush, Vault, ClearChat, AntiSwear, AutoMessege, iReport, Gifts, SimpleMenu, AntiAd, DropStone, ChestShop, Czy pełniłeś kiedyś na innych serwerach jakieś funkcje: tak. Czy posiadasz Mikrofon, TeamSpeak 3 : tak, gadałem już z jednym adminem ;p coś, co chciałbyta dodać od siebie: czekałem 14-15 dni aby napisać kolejne rekrutacje, [PROSZĘ NIE PISAĆ POWÓD WIEK,BRAK VIPA WIEK wam nie odpowiada? macie 11 latków i jest dobrze.. -.- Brak Vip'a? to ty się naucz czytać ze zrozumieniem Płace Składki!
  2. Czy posiadasz VIP: Płace składki . Twój nick: KicpeR Twoje imię: Igor Twój wiek: 15 Jak długo grasz w Minecrafta? : 6 lat Jak długo grasz na naszym serwerze? : 1 i pół tygodnia. [moge nadrobić] Ile czasu możesz potawięcić na potrzeby serwera : 3-5 godzin Jak lub co chciałbyta usprawnić na serwerze? : zaprosić kolegów, zlikwidować cheaterów i wiele innych Dlaczego uważasz, że to ty powinieneta zostać wybrany? : jestem ogarnięty, nie spamie na chacie za dużo, nie kickuje za byle co, nie banuje za byle co itd. Jakich pluginów znasz komendy [wypisz pluginy] : WorldGuard , WorldEdit, AZRank , PermisionsEX, Essentials/Chat/Spawn , FunnyGuilds, AdminChats, ShopAdmins,RealWeather, AuraInfo, NoCheatPlus, dragoTeleport, ColoredSigns, HeadSpawner, PressurePush, Vault, ClearChat, AntiSwear, AutoMessege, iReport, Gifts, SimpleMenu, AntiAd, DropStone, ChestShop, Czy pełniłeś kiedyś na innych serwerach jakieś funkcje: tak. Czy posiadasz Mikrofon, TeamSpeak 3 : tak, gadałem już z jednym adminem ;p coś, co chciałbyta dodać od siebie: spędzam dużo czasu na waszym serwerze, chciałbym dołączyć do ekipy , nie jestem noobem xd
  3. administracja, wbijcie na ts.. miałem się zgłosić kanał : Rozmowy z administracją. jak nie w ten kanał wbiłem napiszcie na jaki kanał mam wbić .
  4. KicpeR

PVP Seria serwera

mam 300 subów , nie jest to wcale dużo ale jest coś , moge nagrywać dużo serii/odcinków tylko musze mieć zgode global moda/włataciciela .
  5. Witam, mogę podesłać wam skrypt OX , mojej konfiguracji jest ogarnięty i łatwy w komendach
  6. Dodacie plugin 1vs1 mojej konfiguracji? nie jest zły
  7. Wpadłem na pewien, pomysł żeby zrobić kolejny tryb jest to Creativ, jeśli ma to coś kosztować mogę zapłacic 50 zł psc jeśli jest to głupia propozycja odrzucie ją bez hejtu ;D
  8. KicpeR

Witam.

Czetać, jestem KicpeR mam 15 lat nagrywam na YouTube jestem ogarniętą mordą!
  9. Czy posiadasz VIP: Nie , ale moge płacić składki. Twój nick: KicpeR Twoje imię: Igor Twój wiek: 15 Jak długo grasz w Minecrafta? : 6 lat Jak długo grasz na naszym serwerze? : 2 tygodnie chyba ;d Ile czasu możesz potawięcić na potrzeby serwera : 3-4 godzin Jak lub co chciałbyta usprawnić na serwerze? : Mógłbym sprawdzać graczy, zaprosić kolegów i wiele więcej XD Dlaczego uważasz, że to ty powinieneta zostać wybrany? : jestem ogarnięty, nie spamie na chacie , nie daje itemów mam swój serwer. Jakich pluginów znasz komendy [wypisz pluginy] : WorldGuard, ShopAdmins, AdminsChat , Essentials/Chat/Spawn/Warp , ChatQ , FunnyGuilds, [Znam więcej ale czy to ma sens ?XD] Czy pełniłeś kiedyś na innych serwerach jakieś funkcje: do tej pory na 4 serwerach mam wyższą range niż Moderator , pozatym mam swój serwer. Czy posiadasz Mikrofon, TeamSpeak 3 : tak coś, co chciałbyta dodać od siebie: Jestem ogarnięty
  • Create New...