Skocz do zawartości
Forum - FORUM.BRAVETS.PL

BoSSu_

Nowy użytkownik
  • Postów

    2
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez BoSSu_

  1. Czy posiadasz VIP: Nie Twój nick: XanatosTV Twoje imię: Bartek Twój wiek: 16 Jak długo grasz w Minecrafta? : od pierwszej wersji Jak długo grasz na naszym serwerze? : miesiąc Ile czasu możesz poświęcić na potrzeby serwera : Weekend 19 godzin , dzień roboczy z 4 godziny. Jak lub co chciałbyś usprawnić na serwerze? : Zlikwidować Cheaterów Dlaczego uważasz, że to ty powinieneś zostać wybrany? : Jestem osobą umiejącą rozwiązywać wszelkie konflikty , uczciwą , i pomocną . Jakich pluginów znasz komendy [wypisz pluginy] : WorldEdit, funnyguilds , essentials , azrank , permissionex , VoxelSniper , Czy pełniłeś kiedyś na innych serwerach jakieś funkcje: Helper , Moderator , Admin Czy posiadasz Mikrofon, TeamSpeak 3 : tak coś, co chciałbyś dodać od siebie: Gdybym został przyjęty do ekipy servera starałbym się go usprawniać , i jak najwięcej pomagać
  2. Mam na imię Bartek , Mam 16 lat. Mutacje dopiero przechodzę. Moj Nick : ••â€¿•• MЯ вσѕѕυ ••â€¿•• . Uczęszczam na TeamSpeak'u "bravets.pl" od miesiąca. Byłem już Administratorem na innych serverach TeamSpeak 3. Umiem Nadawać, tworzyć rangi , tworzyć , edytować , usuwać kanały itp. Banować , kickować itp.. Jestem osobą umiejącą rozwiązywać problemy , rozwiązującą konflikty różnego rodzaju. Chciałbym zostać jednym z członków serverowej ekipy ponieważ : Chciałbym pomagać ludziom w różnych problemach , rozwiązywać różnego rodzaju konflikty , i być osobą pomocną.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...