Skocz do zawartości
Forum - FORUM.BRAVETS.PL

Bartek1337

Nowy użytkownik
  • Postów

    3
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Profile Information

  • Płeć
    Mężczyzna
  • Lokacja
    Rumia @UP #SWAG
  • Hobby
    Klocki i piłka <3
  • Gram na
    PvP
    Survival
  • Nick w Minecraft
    Bartek1337x

Contact Methods

  • Steam
    xKonor1337

Ostatnie wizyty

43 160 wyświetleń profilu

Osiągnięcia Bartek1337

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputacja

  1. Sprawdzi mi ktoś rekru

  2. Sprawdzi mi ktoś rekru

  3. Sprawdzi mi ktoś rekru :o

  4. Śniegu nie ma a ja w domu się siedzę i się nudzę i w poduszkę płacze xD a tak naprawdę gram w klocki xD

  5. Ferie Ferie! śniegu Nie Ma A ja w domu się nudzę i płaczę :(:o xD a tak naprawdę gram w klocki xD

  6. Ferie Ferie! śniegu Nie Ma A ja w domu się nudzę i płaczę :(:o xD a tak naprawdę gram w klocki xD

  7. Ferie Ferie! śniegu Nie Ma A ja w domu się nudzę i płaczę :(:o xD a tak naprawdę gram w klocki xD

  8. Czetać, dzisiaj pokażę wam kilka prostych lub bardziej zaawansowanych sposobów na zwiększenie FPS w Minecraft. Pewnie większotać sposobów będzie wam znana, ale ten poradnik jest kierowany do osób, które mają problem z małą ilością FPS. iejsza staje się gra (żadnych ścin i lagów). OK, teraz pokażę wam kilka sposobów jak te FPS'y podwyższyć: 1.Pobranie OptiFine: NIE DZIAŁA NA MINECRAFT BY ZYCZU, ZYCZU MA WBUDOWANY OPTIFINE, JEDNAK NIE JEST ON DO KOŃCA SPRAWNY OptiFine wszyscy znają i kochają. To modyfikacja, która optymalizuje FPS'y w Minecraft, wprowadzając do gry kilka dodatkowych ustawień graficznych. Jak pobrać: 1. Wchodzimy na stronę: //optifine.net/downloads 2. Wybieramy na jaką wersję gry mamy pobrać OptiFine. Widzimy do (prawie) każdej wersji 3 różne opcje: - OptiFine HD Ultra - wersja dla lepszych komputerów, nie tylko optymalizuje FPS, ale też wygładza krawędzie i poprawia jakość grafiki. - Optifine HD Standard - wersja dla niemal każdego komputera, optymalizuje FPS, także poprawia grafikę, ale nie tak jak Ultra. - OptiFine HD Light - wersja dla naprawdę słabych komputerów, tylko optymalizuje FPS Jak zapewne zdążyliście zobaczyć, jest wiele różnych wersji OptiFine'ów (D9, G7, A5, B3 itp.). Zalecam zawsze wybrać tą pierwszą. Mamy naprawdę wielki wybór potaród tych opcji. 3. Po pobraniu najlepiej przenietać plik na pulpit. Otwieramy go i pokazuje nam się okienko do instalacji. Musimy kliknąć OK, a OptiFine stworzy nam osobny folder w dziale %appdata% -> .minecraft -> versions -> (wersja gry i nazwa OptiFine). 4. Uruchamiamy launcher (nie działa na Minecraft by Zyczu), jak widzicie, w okienku wyboru profili pokazuje nam się OptiFine. Spokojnie, nie będziemy w grze nazywać się OptiFine Uruchamiamy grę i cieszymy się płynniejszą grą. Poprawa FPS - od 10 do ok. 100 FPS 2. Pobranie najnowszej wersji Javy: Java to program, bez którego Minecraft by nie działał. No tak, zawsze najlepiej mieć najnowsze wersje programów. Jednak najpierw musimy wiedzieć, czy nasza Java "współgra" z systemem. Chodzi o to jaki mamy system - 32 bitowy czy 64 bitowy. Sprawdzamy to, wpisując w naszej komputerowej wyszukiwarce "system" lub "informacje o systemie". Następnie sprawdzamy jaki mamy system. Jeżeli mamy 64 bitowy, a nasza Java jest 32 bitowa lub na odwrót, pobieramy najnowszą Javę odpowiednią do naszego systemu. Poprawa FPS - ok. 10 3. Argumenty JVM: ABY ZADZIAŁAŁO, MUSIMY ODNIEŚĆ SIĘ DO POWYŻSZEGO PUNKTU, NIE DZIAŁA NA MINECRAFT BY ZYCZU Tytuł tego punktu brzmi dziwnie. Ale spokojnie, to nie będzie wcale takie skomplikowane 1. Uruchamiamy launcher (nie działa na Minecraft by Zyczu). 2. Wchodzimy w opcję "Edit Profile". 3. Na samym dole mamy coś takiego jak JVM Arguments. Jest odznaczone. Zaznaczamy to i odblokowywuje nam się ramka z dziwnym tekstem obok coś takiego: -Xmx1G -XX:+UseConcMarkSweepGC -XX:+CMSIncrementalMode -XX:-UseAdaptiveSizePolicy -Xmn128M 4. Sprawdzamy ile pamięci RAM ma nasz komputer. Wpisujemy w wyszukiwarce komputerowej "system" lub "informacje o systemie". Ja na przykładzie mam 8 GB. 5. Na samym początku (tam gdzie -Xmx1G) zamiast 1G wpisujemy POŁOWĘ naszej pamięci RAM, czyli w moim przypadku 4G. Będzie to wyglądało tak: -Xmx4G Jeżeli wpiszemy większą wartotać, możemy mieć poważne problemy z systemem. 6. Na samym końcu (tam gdzie -Xmn128M) zamiast 128M wpisujemy 1G. 7. Klikamy "Save Profile" i uruchamiamy grę. Poprawa FPS - od 10 do ponad 100 4. Grzebanie w Menedżerze Zadań: ABY ZADZIAŁAŁO, MUSIMY CAŁY CZAS MIEĆ URUCHOMIONY MINECRAFT 1. Wchodzimy w Menedżer Zadań (klikając w tym samym czasie CTRL + ALT + DELETE) 2. Klikamy "Szczegóły". 3. Szukamy opcji javaw.exe 4. Gdy ją znajdziemy, zobaczymy 2 takie opcje. Musimy kliknąć prawym przyciskiem myszki na tą pierwszą. Wybieramy "Ustaw priorytet" i klikamy na "wysoki". 5. Zamykamy Menedżer Zadań i uruchamiamy grę. Poprawa FPS - u mnie nic to nie dało, ale mytalę, że tak od 5 do 20 najwyżej 5. Ustawienia graficzne: Najprostszy i najbardziej znany sposób. Im gorsza będzie grafika, tym więcej FPS zyskamy. Tutaj ustawienia graficzne, które dają najwięcej FPS: //imgur.com/a/Yb9GI Poprawa FPS - od 70 do nawet 200 Oczywiście są to ustawienia dla naprawdę słabych komputerów. Sami możecie pobawić się ustawieniami, jak duży ba być render mapy (im większy, tym mniej FPS), czy animacje mają być włączone itp. Ja na przykładzie gram na takich ustawieniach: //imgur.com/a/gGz9w Na serwerach mam ok. od 40 do 130 FPS. Niestety to tyle, jeżeli będę mieć czas, znajdę jeszcze kilka sposobów (możecie sami nawet w tym temacie je napisać). Mam nadzieję, że pomogłam tym poradnikiem
  9. Hej ♫ Pozdrawiam też lubię grać w piłkę
  10. Siemka nazywam się Bartek mam 16 lat uwielbiam grać w piłkę uczęszczam do klubu piłkarskiego stolem gniewino gram w minecrafta od dwóch lat na waszym serwerze gram od 2 tygodni ale bardzo mi się podoba Chcesz ze mną sie zakolegować napisz pod tym postem pozdrawiam wszystkich przypominam szukam przyjaciół do gry to wszystko pa :x ..
  11. Czy posiadasz VIP: Nie Twój nick: Bartek1337x Twoje imię: Bartek Twój wiek: 16 Jak długo grasz w Minecrafta? : 2 lata Jak długo grasz na naszym serwerze? : około 2 tygodni ale kofam xD wasz serwer Ile czasu możesz poświęcić na potrzeby serwera : 7-9 h dziennie Jak lub co chciałbyś usprawnić na serwerze? : Widzę jak gracze oszukują,cheatują i się obrażają i bym chciał temu zapobiec Dlaczego uważasz, że to ty powinieneś zostać wybrany? : Ponieważ chciałbym usprawnić banowanie cheaterów zwracanie uwagi jak gracze się obrażają itp. Jakich pluginów znasz komendy [wypisz pluginy] : WorldEdit,WorldGuard.Skript,MyComand to takie najciekawsze za dużo wymieniania ;v Czy pełniłeś kiedyś na innych serwerach jakieś funkcje: tak Czy posiadasz Mikrofon, TeamSpeak 3 : tak coś, co chciałbyś dodać od siebie: Siemson tutaj Bartek czyli Bartek1337x xD zwą mnie magister klocków uwielbiam piłkę nożną jeszcze bardziej klocki moje hobby to: piłka,klocki,siatkówka, i informatyka Pozdrawiam administracje :V Przepraszam za to ,że wybrałem tryb EasyHC pomyłka chciałem na PvP :v
×
×
  • Dodaj nową pozycję...