Jump to content
Forum - FORUM.BRAVETS.PL

MatsoN

Administrators
 • Content Count

  264
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  10

Everything posted by MatsoN

 1. Brak minimalnej wymaganej aktywności.
 2. Twoje podanie zostaje rozpatrzone negatywnie Spróbuj ponownie wkrótce... Ten temat został zamknięty i przeniesiony do podań odrzuconych.
 3. Twoje podanie zostaje rozpatrzone negatywnie Spróbuj ponownie wkrótce... Ten temat został zamknięty i przeniesiony do podań odrzuconych.
 4. Twoje podanie zostaje rozpatrzone negatywnie Spróbuj ponownie wkrótce... Ten temat został zamknięty i przeniesiony do podań odrzuconych.
 5. Brak umiejętności czytania ze zrozumieniem
 6. Twoje podanie zostaje rozpatrzone negatywnie Spróbuj ponownie wkrótce... Ten temat został zamknięty i przeniesiony do podań odrzuconych.
 7. Ten temat został zamknięty.
 8. Twoje podanie zostaje rozpatrzone negatywnie Spróbuj ponownie wkrótce... Ten temat został zamknięty i przeniesiony do podań odrzuconych.
 9. Podanie nie różni się zbyt od poprzedniego + poprzednie zostało odrzucone dziś. Poczekaj dwa tygodnie przed napisaniem kolejnego.
 10. Twoje podanie zostaje rozpatrzone negatywnie Spróbuj ponownie wkrótce... Ten temat został zamknięty i przeniesiony do podań odrzuconych.
 11. Zgłoś do mnie na TeamSpeak IP: bravets.pl
 12. Twoje podanie zostaje rozpatrzone negatywnie Spróbuj ponownie wkrótce... Ten temat został zamknięty i przeniesiony do podań odrzuconych.
 13. Zgłoś do mnie na TeamSpeak IP: bravets.pl
 14. MatsoN

  do usunięcia

  Ten temat został zamknięty i przeniesiony do kosza.
 15. MatsoN

  do usunięcia

  Ten temat został zamknięty i przeniesiony do kosza.
 16. Podanie dość ubogie, napisane w pare minut.
 17. Twoje podanie zostaje rozpatrzone negatywnie Spróbuj ponownie wkrótce... Ten temat został zamknięty i przeniesiony do podań odrzuconych.
 18. Twoje podanie zostaje rozpatrzone negatywnie Spróbuj ponownie wkrótce... Ten temat został zamknięty i przeniesiony do podań odrzuconych.
 19. Prosiłbym o jakieś dowody, nicknamy, administratorów, cokolwiek
 20. Twoje podanie zostaje rozpatrzone negatywnie Spróbuj ponownie wkrótce... Ten temat został zamknięty i przeniesiony do podań odrzuconych.
 21. Zgłoś do mnie na TeamSpeak IP: bravets.pl
 22. Zgłoś do mnie na TeamSpeak IP: bravets.pl
 23. Jedyna rzecz jaka mnie martwi to twoja obecność na wielu serwerach jednocześnie.
 24. Od poprzedniego podania nie zmieniło się wiele, w sumie to nic. Warunek nadal nie jest spełniony Popraw chociaż podanie, napisz coś więcej, aby to nie wyglądało jak napisane w mniej niż minutę. Zaprezentuj nam swoją osobę. Dlaczego mamy akurat Ciebie wybrać? Na chwilę obecną twoje podanie mnie nie przekonuje.
×
×
 • Create New...