Jump to content
Forum - FORUM.BRAVETS.PL
The search index is currently processing. Activity stream results may not be complete.

All Activity

This stream auto-updates     

 1. Earlier
 2. Twoje podanie zostaje rozpatrzone negatywnie Spróbuj ponownie wkrótce... Ten temat został zamknięty i przeniesiony do podań odrzuconych.
 3. Zgłoś do mnie na TeamSpeak IP: bravets.pl
 4. Na szybko co udało mi się zauważyć; Jesteś z nami od lutego 2018 ale zaledwie 50 połączeń i tyle samo godzin. To nie jest za dużo, szczególnie, że wiele miesięcznych użytkowników ma lepsze statystyki.
 5. • Imię: Max • Wiek: 17 • Nick na TS3: ja kubczyk • Unikalny identyfikator: [URL=client://370/0UW7scNSz0DH/pDS0GaivRyUnqE=~ja%20kubczyk]ja kubczyk[/URL] • Jak długo jesteś użytkownikiem naszego teamspeaka?: Jestem z wami od około 600dni • Byłeś już wcześniej moderatorem teamspeak 3?: Pełniłem funkcje administratora na serwerach takich jak: mytalk.pl [Osiągnięta ranga: HSA, odszedłem z tego serwera teamspeak z powodu małej aktywności spowodowanej pracą],oraz byłem vCeo na ezspeak.pl [Serwer upadł dlatego już tam nie moderuje]. • Informacje personalne: Maksymilian Jakubczyk, fb podam jeżeli przejde do nastepnego etapu rekrutacji, posiadam szeroką wiedzę na temat komunikatora teamspeak i myślę ze przydalby wam sie ktos kto potrafi zaradzic w kazdej sytuacji • Dlaczego chcesz zostać moderatorem akurat naszego teamspeaka?: Chce odciazyc rangi wyzsze, aby nie musialy one przychodzic na centrum pomocy w błachych sprawach, oraz myślę że przydałby wam sie ktoś zaradny, ktoś kto ma mutacje i wie jak poradzić sobię z danym problemem. Pozdrawiam i czekam na szybką odpowiedź
 6. Podanie zaakceptowane Gratulacje! Ten temat został zamknięty i przeniesiony do podań zaakceptowanych.
 7. Zgłoś do mnie na TeamSpeak IP: bravets.pl
 8. Podanie krótkie, ale zwięzłe. Zobaczymy jak sobie poradzisz na okresie próbnym.
 9. Podanie OK, trochę krótkie ale na okres testowy można przyjąć.
 10. Czy Pan Persew żyje? 

 11. Ten temat został zamknięty i przeniesiony do archiwum.
 12. Ten temat został zamknięty i przeniesiony do archiwum.
 13. Ten temat został zamknięty i przeniesiony do archiwum.
 14. MatsoN

  xxxx

  Ten temat został zamknięty i przeniesiony do archiwum.
 15. MatsoN

  dprzemo

  Ten temat został zamknięty i przeniesiony do archiwum.
 16. Ten temat został zamknięty i przeniesiony do archiwum.
 17. Ten temat został zamknięty i przeniesiony do archiwum.
 18. Podanie zaakceptowane Gratulacje! Ten temat został zamknięty i przeniesiony do podań zaakceptowanych.
 19. Twoje podanie zostaje rozpatrzone negatywnie Spróbuj ponownie wkrótce... Ten temat został zamknięty i przeniesiony do podań odrzuconych.
 20. Twoje podanie zostaje rozpatrzone negatywnie Spróbuj ponownie wkrótce... Ten temat został zamknięty i przeniesiony do podań odrzuconych.
 21. Twoje podanie zostaje rozpatrzone negatywnie Spróbuj ponownie wkrótce... Ten temat został zamknięty i przeniesiony do podań odrzuconych.
 22. MatsoN

  rekrutacja

  Ten temat został zamknięty i przeniesiony do kosza.
 23. Podania, które powstały po twoim to trochę kopiuj wklej, dlatego aby moje odpowiedzi też nie były kopiuj wklej napiszę, że podanie jest po prostu słabe, każdy ma czas jak nie ma się czasu to nie pisze się podania do administracji. Jestem na NIE.
 24. Podanie niczym się niewyróżniające, jest ok lecz znowu nic specjalnego. Administracji w tym momencie jest sporo więc według mnie trzeba się czymś wyróżniać aby się dostać. Jak dla mnie powinieneś spróbować kiedy indziej. W tym momencie jestem na NIE.
 25. Takie bez ładu i składu to podanie, nic ciekawego. Nie sądzę abyś wniósł coś nowego do administracji, której jest już sporo i żeby się dostać w tym momencie przydałoby się mieć to coś. Osobiście cię nie kojarzę więc jestem na NIE.
 1. Load more activity
×
×
 • Create New...